Europska liga: Filip Dangubić u 2. pretkolu, Niko Datković i Toni Jović ispali

Četvrtak, 18. srpnja 2019. 23:42 Napisao/la  SC
Filip Dangubić (Trnava)

Filip Dangubić igrat će u 2. pretkolu Europske lige.

U uzvratu 1. kola Trnava je uspjela eliminirati Radnik iz Bijeljine nakon jedanaesteraca rezultatom 5:2.

Nakon produžetaka rezultat je nakon dvije utakmice bio izjednačen (2:2), igrači Trnave bili su bolji za jedan pogodak (3:2) u izvođenju jedanaesteraca.

Dangubić je bio u početnoj postavi, igrao je do 64. minute.

Niko Datković sjedio je na klupi Cracovije, koja je ispala iz 1. pretkola nakon što je u uzvratnoj utakmici nakon produžetaka odigrala neodlučeno (2:2) protiv slovačke Dunajske Strede.

U regularnom dijelu utakmica je završila 1:1, kao što je završila prva utakmica koju je Datković odigrao.

Gosti su poveli u prvom produžetku (Ramirez 94), pogodak Pisczeka u 122. minuti spriječio je poraz, ali gosti su prošli u 2. pretkolo zbog više pogodaka u gostima.

Široki Brijeg ispao je od Almatyja iz Kazahstana nakon što je obje utakmice izgubio istim rezultatom (1:2).

Bivši igrač Rijeke, Pomorca, Krka i Grobničana, Toni Jović, igrao je u uzvratu za Široki Brijeg do 61. minute.