Alen Horvat poražen od Krešimira Režića i Domagoja Antolića u hrvatskom derbiju

Petak, 09. travnja 2021. 20:37 Napisao/la  SC
Alen Hovat
Alen Hovat

Alen Horvat doživio je u 25. kolu poraz u hrvatskom derbiju saudijskog prvenstva, Damac je pobijedio Al Nasr Riyadh rezultatom 3:2.

Momčad Damaca vodi trener Krešimir Režić, momčad na terenu predvodi Domagoj Antolić, asistent za prvi od tri pogotka.

Režić je prošao sličan put kao Horvat.

Radio je školi nogometa Al Nasra odakle se vratio u Hrvatsku, gdje je uspješno vodio drugoligaša Croatiju iz Zmijavaca.

U rujnu 2020. godine došao je Damac, gdje je vodio školu nogometa prije nego što je u siječnju ove godine postao trener prve momčadi.

Domagoj Antolić u Damac je došao iz poljske Legije, bivši kapetan Dinama potpisao je u siječnju ove godine.

Horvat ima za čime žaliti, u 30. minuti njegov napadač Al Ghanam nije iskoristio penal, od 77. minuti Damac je igrao bez isključenog Munshija.

Damac se bori za ostanak, nalazi se na 14. mjestu Lige 16 s 27 bodova.