Challenge kup: Odbojkašice Rijeke u 1/16 finala igraju protiv Aurubisa iz Hamburga

Četvrtak, 22. studenog 2012. 15:31 Napisao  Marko Babić

Aurubis je u prvoj utakmici svladao slovenske Spodnje Savinjske 3:0, dok je u srijedu navečer pobijedio 3:1 na gostovanju za 110 minuta

Odbojkašice Rijeke u šesnaestini finala Challenge kupa igrat će protiv Aurubisa iz Hamburga. Naime, nakon što su se u šesnaestini finala porazom od Volley Koniza oprostile od CEV kupa i natjecanje nastavile u Challenge kupu, Riječanke su čekale pobjednika ogleda između Aurubisa i slovenske Spodnje Savinjske.

Aurubis je u prvoj utakmici slavio 3:0 na domaćem terenu, dok je u srijedu navečer pobijedio 3:1 na gostovanju za 110 minuta. Prema rasporedu Europske odbojkaške federacije (CEV) šesnaestina finala Challenge kupa na rasporedu je 4., 5. ili 6 prosinca, a uzvrati tjedan dana kasnije.