Prva liga odbojkašica: Drenova nastavila stopostotni niz, novi porazi Kostrene i Rijeke

Nedjelja, 02. studenog 2014. 20:41 Napisao/la  SC

Utakmice 4. kola: Đakovo - Drenova 1:3, Dubrovnik - Kostrena 3:1, Osijek 06 - Rijeka CO 3:0

Prva liga odbojkašica, druga jakosna skupina

ĐAKOVO - DRENOVA 1:3

Utakmica 4. kola: Đakovo - Drenova 1:3 (25:18, 16:25, 14:25, 20:25). Gradska dvorana. Gledatelja: 50. Suci: Bardić i Mijić (oba Osijek).

ĐAKOVO: Maričić, Gadžić, Radoš, Sučić, Pavičić, Bujić, Miklaj, Poljičak, Čorić, Zirn, Pervan, Fabulić.

DRENOVA: Matijević, Savić, Surina, Buljat, Mudrić, Čargonja, D. Kovačić, L. Kovačić, Marcato, Pešut, Pavličić, Mavrinac.

Odbojkašice Drenove upisale su četvrtu pobjedu osvojivši važna tri boda na gostovanju u Đakovu. Izabranice Ilije Matića nešto u lošije otvorile prvi set, Đakovo je povelo 12:2 i 20:12. Gošće su stigle na 18:20, ali nisu uspjele preokrenuti rezultat.

Kraj prvog seta bila je najava onoga što slijedi, ostatak utakmice protekao je u dominaciji Drenove.

- Rano ujutro smo krenuli na put tako da se to osjetilo u prvom setu. Pridružila nam se i Tea Pešut tako da smo sve to trebali ukomponirati, rekao je Ilija Matić, trener Drenove.

_________________________________________________________________________________

DUBROVNIK - KOSTRENA 3:1

Utakmica 4. kola: Dubrovnik - Kostrena 3:1 (25:19, 24:26, 25:14, 25:16). Gledatelja: 100. Suci: Ivković (Split) i Jakovac (Kaštel Stari).

DUBROVNIK: Dežulović, Kalauz, Bogoje, Matošić, Curić, Marinović, Kržić, Štaka, Grgurević, Leto, Šare, Adžić.

KOSTRENA: Bilić, Zdrilić, Dujmić, Murgić, Vrbanc, Tićak, Brajković, Šaban, Malatestinić, Cicović, V. Bačić.

Odbojkašice Kostrene na gostovanju u Dubrovniku doživjele su treći poraz. Domaćin je imao odličnu večer kada je u pitanju servis i na taj način zadavao je velike probleme primačkoj liniji Kostrene. Gostujuće odbojkašice položile su redove u drugom setu, ali više od toga nisu mogle.

OSIJEK 06 - RIJEKA 3:0

Utakmica 4. kola, Druga jakosna skupina: Osijek 06 – Rijeka 3:0 (25:15, 25:20, 25:23). Dvorana Gradski vrt. Suci: Vinković (Vukovar), Radanović (Osijek).

OSIJEK: Grubeša, Novalić, Bilić, Lulić, Volmut, Grahovac, Nikšić, Kolarić, Šimunec, Matković, Magdić, Krivić.

RIJEKA: Bačić, Curać, Popić, Barać, Cvijić (L), Milosavljević, Boban, Francetić, Klobučar, Šćulac, Mioč, Kraljević.

Odbojkašice Rijeke i dalje su bez pobjede, ali i bez osvojenog seta u prvenstvu.