PRVA LIGA ODBOJKAŠA

Riječani slavili u Karlovcu, poraz Opatije

Subota, 12. listopada 2013. 20:49 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola: Karlovac – Rijeka 1:3 (25:15, 18:25, 13:25, 21:25), Varaždin - Opatija 3:0 (25:17, 25:12, 25:9)

Prva liga odbojkaša

KARLOVAC - RIJEKA 1:3

Utakmica 2. kola Druge jakosne skupine: Karlovac – Rijeka 1:3 (25:15, 18:25, 13:25, 21:25). Gradska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Pavičić, Ramić.

KARLOVAC: Lipnik, Ličina, Stipanović, Blažević, D. Jakšić, Knežević, Brnić, Belan, Šćulija, F. Jakšić, Gojak, Janjanin.

RIJEKA: L. Lasić, J. Lasić, Krmpotić, Smiljanić, Jurišić, Hrabrov, Jozić, Lešić, Blagajić, Dorić, Sušanj, Jurčević.

Odbojkaši Rijeke osvojili su drugu pobjedu prvenstvu slavivši na gostovanju u Karlovcu. Prvi set nije nagovijestio dobar rasplet, ali Riječani su zbili redove u nastavku i stigli do nove vrijedne pobjede.

VARAŽDIN VOLLEY - OPATIJA 3:0

Utakmica 2. kola Druge jakosne skupine: Varaždin Volley - Opatija 3:0 (25:17, 25:12, 25:9).

Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 50. Suci: Milinović i Zidanić (oboje Zagreb).

VARAŽDIN: Raić, Svrkalj, Mirković, Mihajlov, Strelec (L), Modrić, Somođi, Ivančić, Todorović,  Žganec, Jošić, Silić.

OPATIJA: Balen, Poščić (L), Osojnak, Komes, Paris, Petrović, Brnčić, Čule, Keller, Dukić.

Odbojkaši Opatije doživjeli su četvrti uzastopni poraz, ovoga puta u drugom prvenstvenom kolu  uspješnija je bila ekipa Varaždina koja je slavila za sat vremena igre.

Kada u odbojci utakmica traje sat vremena onda je jasno da je jedna momčad dominirala, u ovom slučaju to su bili Varaždinci koji gostima nisu dali niti jednu priliku.