Premijer liga: Košarkaši Škrljeva ostvarili treću pobjedu, Bosco pao na svom parketu

Subota, 08. prosinca 2018. 20:05 Napisao/la  SC
Adria Oil Škrljevo

Premijer liga košarkaša - 9. kolo

BOSCO - ADRIA OIL ŠKRLJEVO 88:93 (22:24, 28:26, 14:24, 24:19)

Sportska dvorana Trnsko. Gledatelja: 250

Suci: Herceg, Tomić i Mirilović

BOSCO: Tešija 20 (2-2), Šeparović 1, Primorac 38 (5-7), Palokaj 2, Korać 13 (2-4), Tušek, Babić 10 (3-4), Jularić 4, Tomić 3 (1-2), Ogrizović, Šetka, Chavlovich 2

ADRIA OIL ŠKRLJEVO: Krstanović 17 (5-5), Barnjak 18 (3-4), Ušić 13 (1-2), Willimas 10 (2-2), Yacoubou 13 (2-2), Štemberger 17 (9-12), Kučan, Lebo -2 (1-2), Krajina -1, Cvitković, Šarac 6 (1-4), Spence 6 (1-2)

Slobodna bacanja: Bosco 13-19, Adria Oil Škrljevo 25-23

Trice: Bosco 7-19, Adria Oil Škrljevo 6-12

Skokovi: Bosco 29 (14-15), Adria Oil Škrljevo 30 (12-18)

Košarkaši Adria Oil Škrljeva došli su i do treće pobjede u sezoni, druge uzastopne, svladavši izraog konkurenta Bosca u gostima 88:93.

Nakon što je na poluvremenu rezultat bio 50:50 Škrljevčani su u trećoj četvrtini prelomili utakmicu.

Ipak domaći su se uspjeli vratiti i u posljednjoj dionici utakmice i primaknuti košarkašima sa Mavrinaca na samo tri poena zaostatka 86:89.

No, bilo je to 32 sekunde prije kraja susreta i Adria Oil Škrljevo je uspjelo sa linije slobodnih bacanja zadržati prednost i utakmicu privesti kraju u svoju korist.