Kvarner 2010 - Crikvenica 87:65 (21:20, 27:9, 22:15, 17:21). Kod Kvarnera 2010 najbolji Češković (13), kod Kiraca Stipčić (15)
Kvarner 2010 - Alkar 79:78. Svaka je momčad imala svoj period igre, a zadnji je ipak pripao domaćinu, koji je sredinom četvrte dionice pobjegao na 72:61
    Nama je Liga prvaka, ajmo reći, neki bonus cijele sezone. Nikako imperativ. Mislim da je nama sasvim objektivan cilj Liga za ostanak o kojoj smo razmišljali i na početku sezone, objašnjava uoči dolaska Alkara trener Kvarnera 2010
Svjetlost - Kvarner 2010 77:64. Svjetlosti je preskočila Kvarner na tablici  i došla na peto mjesto A-1 lige. Uz to, Svjetlost ima bolji međusobni omjer u krugu s Riječanima jer je u prvom dijelu prvenstva Kvarner 2010 na Kozali slavio sa samo dva razlike
- Ovo nam je definitivno najvažnija utakmica sezone. Ako dobijemo izgledi za dohvat tog petog mjesta nam izrazito rastu, najavljuje dvoboj riječki centar Teo Šimović
Zbog loših vremenskih prilika odgođeno je kompletno 17. kolo A-1 lige koje se trebalo igrati ovoga vikenda
Drugo poluvrijeme izabranici Aramisa Naglića otvorili su serijom 6:0, te sjajnom igrom u obrani tako da gosti čak sedam minuta nisu uspjeli postići koš. Nakon trice Matea Jurčića Kvarner je pobjegao na 57:44 i domaćin je nastavivši s dobrom igrom bez većeg problema došao do nova dva boda
Sonik Puntamika - Kvarner 2010 65:57 (21:17, 15:15, 14:15, 15:10). Zadrani su tako uzvratili riječkim košarkašima za poraz u prvom dijelu sezone