A-1 liga košarkaša: Škrljevo nemoćno protiv Jollyja, loša druga četvrtina donijela drugi poraz

Subota, 15. listopada 2016. 21:55 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola: Škrljevo - Jolly JBS 80:93. Šibenčani drugu četvrtinu dobili 32:16 i riješili utakmicu

A-1 Liga košarkaša - 2. kolo

ŠKRLJEVO - JOLLY JBS 80:93 (24:22, 16:32, 18:24, 22:15)

Dvorana Mavrinci. Gledatelja: 200

Suci: Alfred Jovović, Damir Palavra i Bojan Kruljac (svi Zagreb)

Opunomoćenik Damir Kanceljak (Karlovac)

ŠKRLJEVO: Juričić 10 (3-4), Palčić 6 (4-4), Konjević 10 (2-2), Bilalović, Cook 6 (0-2), Boban 4 (1-2), Radunić 14 (6-7), Marasović 2 (0-2), Vodopija 6 (2-2), Williams 4 (2-2), Dubelj 2, Stipčić 16 (3-3).

JOLLY JBS: Scott 13 (1-1), Klepo, Došen 14 (1-1), Marić 2, Bilinovac 12, Papac 6, Perković 3, Novačić 13 (3-3), Brkić 10 (8-9), Špralja 20 (1-1), Vladović.

Trice Škrljevo: 7-14 (Stipćić 3, Konjević 2, Boban, Jurićić) Jolly JBS: 13-34 (Špralja 3, Došen 3, Bilinovac 2, Novačić 2, Scott 2, Perković)

Skokovi Škrljevo: 35 (23+12) Jolly JBS: 34 (25+9)

Osobne pogreške Škrljevo 21 Jolly JBS 29

Košarkaši Škrljeva upisali su i drugi poraz sezone.

Ovoga puta od njih je na Mavrincima bolji bio šibenski Jolly JBS.

Pobjednika je presudila druga dionica susreta koju su gosti dobili sa 16 poena razlike (16:32) i priči je bio kraj.

Prvo ime susreta bio je Šime Špralja, koji je do pred kraj prošle sezone nastupao za Kvarner 2010.

Špralja je utakmicu završio sa 20 poena uz samo jedan promašaj iz igre.

Kod domaćina najbolji i najefikasniji po tradiciji bio je kapetan Dino Stipčić sa 16 poena.