Rukometaši Crikvenice i Mladog rudara remizirali, ozljede Šunjića i Hrvatina

Subota, 25. siječnja 2014. 21:42 Napisao/la  S. Lončarić

Crikvenica - Mladi rudar 32:32 (13:16). Brojnim ozljedama (Lušić, Mazzarolli, Derossi, Saršon) nadodala se ozljeda Šunjića u 29. minuti, te Hrvatina u 53. minuti posljednje ogledne utakmice uoči gostovanja na Kozali

Pripremna utakmica rukometaša:

CRIKVENICA - MLADI RUDAR 32:32 (13:16)

Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 65. Sudac: Baričević (Crikvenica).

CRIKVENICA: Begić (15+1), Barišić (2), Hrvatin 10 (3), Paljar 1, Erstić 9, Svetić 2, Šunjić 1, Rukavina, Stojanović 4, Grozdek 1, Bogdanović, Stanić, Montanari 4 (1), Saršon.

MLADI RUDAR: Tursunović (8), Vlaho (5), Bartolić 2, N. Franković 3, Kostić, A. Franković 5, Mayer 3, Gajica 4, Lovrinović 8, Gruičić 2, Griparić 5, Paliska, Gruičić.

Sedmerci: Crikvenica 4 (4), Mladi rudar 2 (0). Isključenja: Crikvenica 4, Mladi rudar 4 minute.

Sedam dana do početka prvenstva, pred Kircima je ostalo isto toliko problema. Brojnim ozljedama (Lušić, Mazzarolli, Derossi, Saršon) nadodala se ozljeda Šunjića u 29. minuti, te Hrvatina u 53. minuti posljednje ogledne utakmice uoči gostovanja na Kozali. Trener Smoljan ima dosta enigmi, prije svega vezanih uz startnu postavu, jer se je akutni problem tanašne vanjske linije, još više produbio.

Na domaće 6:3 vodstvo, uslijedila je serija gostujućih pogodaka praćena i dobrom igrom s kojom su gosti na odmor otišli sa plus tri. Zahvaljujući odličnom vrataru Begiću, te realizatorski (pre)raspoloženom Hrvatinu i bivšem igraču Mladog rudara, Marku Erstiću, Crikvenica je u nastavku  brzo sustigla tu prednost. Posljednjih petnaestak minuta nastavka protekao je u naizmjeničnim vodstvima, posebno kada je domaćin ubacio u igru snage koje inače rijetko dobivaju priliku da se iskažu. Gosti su ostavili dojam uigranije momčadi, pa su u fazi igre, kada su još obrane djelovale čvrsto i disciplinirano, Crikvenici „prodali“ i dva cepelina.