Rukometaši Kozale odigrali neodlučeno protiv Bihaća u dvorani Dinko Lukarić

Petak, 11. rujna 2015. 12:35 Napisao/la  S. L.

Međunarodna pripremna utakmica: Kozala - Bihać 35:35

KOZALA: Ćaćan, Dunato, Tomaš 1, Bukal, Jaganjac 10, Tadić, Lučin 1 (1), Briški 2, Jeličić 8, Tubić 2, Tomić, Negulić 2, Anić 1, Melon 5, Zdunić, Milih 3.

BIHAĆ: Handukić 5, Duraković 1, Hošić 7, Midžić, Čehić 1, Hafurić 1 (1), Begić 6, Pašagić, Dervišević, Ćurić, Osmanagić 1, Burzić 13 (2).

Sedmerci: Kozala 2 (1), Bihać 4 (3).

Isključenja: Kozala 4 minute, Bihać 8 minuta.

Nakon tri pripremne utakmice sa našim premier ligašima (Buzet, Karlovac, Zamet), Kozala je odigrala i jednu međunarodnu utakmicu sa Bihaćem. Bihać je bio trećeplasiran u 1. Rukometnoj ligi BiH - sjever u prošlom prvenstvu.

Početkom utakmice i u završnici susreta mladi sastav Kozale je imao vodstvo, ali ne veće od dva gola razlike, koliko su imali i gosti na odmoru (16:18). Većinu utakmice vodili su gosti, uz deset izjednačenja.

Nepune tri minute prije kraja efikasni Jaganjac je Kozalu doveo u goste, ali je Handukić u posljednjoj minuti izjednačio rezultat.