Rukometaši Crikvenice poraženi u Buzetu, Lušić utakmicu odgledao s klupe

Četvrtak, 23. siječnja 2014. 12:46 Napisao/la  Stjepan Lončarić

Priprema utakmica: Buzet - Crikvenica 33:24 (17:15). U prvom dijelu rukometaši Crikvenice dobro parirali buzetskom premijerligašu

Prijateljska utakmica

BUZET - CRIKVENICA 33:24 (17:15)

Sportska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Kajin - Poniš (Buzet).

BUZET: Pobrić, Šverko 2, Teo Prodan 4, Moranjkić, Prskalo, Matanović 8, Šćulac, T. Prodan 1, Jović, Ćosić 13 (5), Dunato 4, Jerman, Jakac 1.

CRIKVENICA: Saršon, Begić, Montanari 8 (1), Hrvatin 3 (3), Stojanović 5, Šunjić 5, Erstić 1, Grozdek 3, Svetić, Mazzarolli 1, Derossi, Rukavina, Lušić, Karačić, Barišić.

Sedmerci: Buzet 5 (5), Crikvenica 5 (4).

Isključenja: Buzet 6 minuta, Crikvenica 4 minute.

Crikvenica je bila veliki dio prvog poluvremena u rezultatskoj ravnoteži. Imali su gosti i vodstvo (6:7), ali i simbolični učinak vanjske linije. U nastavku uslijedio je rezultatski slom. Gosti su se nadali u prvom nastupu Olivera Lušića, dobiti osvježenje u vanjskoj liniji. Međutim, na zagrijavanju je osjetio probleme sa nogom, pa je utakmicu otpratio sa klupe.

Sa druge strane trener Darko Dunato imao je još i veće probleme, jer su utakmicu propustili Prskalo, Vukelić i Buneta. Novi, redizajnirani sastav Buzeta pružio je dopadljivu igru, u kojoj su odlične partiture odradili Matanović, Ćosić (8 golova u nastavku), Dunato...