Nedjelja, 12. listopada 2014. 16:05 Napisao/la  SC

Utakmice 4. kola: Osijek - Kozala 27:25 (17:11)

OSIJEK - KOZALA 27:25 (17:11)

Gradska dvorana. Gledatelja: 100. Suci Magić i Špiranec (Trnovec Bartolovečki).

OSIJEK: Stanić, Medić 6, Grgić 1, Zrno 5, Jurić 1, F. Ivičić 1, Babić 5, Manci 2, Mihaljević, Janković, Medić, Bureš 2, Kolar, Zavada 4, L. Ivičić, Džijan.

KOZALA: Ćaćan, Vundač 1, Ribarić 3, Mavrinac 1, Drmić, Blažević 1, Briški 5, Jeličić 2, Bartolović, Konjuh 2, Radojčić, Zidarić 2, Bočina 1, Dr. Sertić, Bačić 7.

Rukometaši Kozale poraženi su na gostovanju u Osijeku. Riječki rukometaši doživjeli su drugi poraz u utakmici u kojoj nisu imali na raspolaganju Halila Jaganjca, Damira Sertića i Davora Vukelića.

Gosti su priključak zadržali do 5:5, nakon čega su krenuli s promašajima među kojima su bili i neki ziceri. Osijek se uspio odvojiti i na poluvrijeme otići sa šest golova prednosti.

Kozala je u nastavku zaigrala obranu 6-0, u završnici je uhvatila priključak i nedostajalo je još malo vremena da riječki rukometaši u Osijeku ostvare preokret.