Crikvenica bolja od Kozale, pobjeda Matulja

Subota, 10. svibnja 2014. 21:33 Napisao/la  N. D.

Utakmica 26. kola: Crikvenica – Kozala 33:29, Osijek - Matulji 26:34

OSIJEK – MATULJI 26:34 (15:18)

Gradska dvorana Osijek. Gledatelja: 100. Suci: Česi i Županić

OSIJEK: Janković, Ivičić 2, Ranogajec 6, Zrno, Grizelj, F.Ivičić 2, Babić 1, Manci 1, Nedić 6, Nuić 2, Maltašić, Zavada 1, Zubčić 2, Džijan 3.

MATULJI: Brajnović, Dobrinić 1,Mudrić 1 , Sladić 12 , Feranda , Car, A.Jelušić 4 , Ratkajec 10, Bilobrk 1, Milih 3, Filipović 1, Melon 1, Čuturić.

Sedmerci: Osijek 6 (5), Matulji 6 (4). Isključenja: Osijek 10, Matulji 2 minute.

Rukometaši Matulja na gostovanju u Osijeku slavili su rezultatom 34:26. Domaćini su bolje otvorili susret, te su imali početno vodstvo u 10 minuta do rezultata 6:4, ali nakon serije Matuljaca od 3 pogodka sve se okreće na njihovu stranu i do kraja prvog dijela prednost se penje na konačnih 15:18. U drugom dijelu Matulji igraju još bolje i drže pozitivan rezultat u svoju korist, te na kraju slave sa visokih 34:26, a najbolji pojedinci su Nenad Sladić sa 12, te Mario Ratkajec sa 10 pogodaka.

CRIKVENICA – KOZALA 33:29 (18:13)

Dvorana Crikvenica. Gledatelja: 125. Suci:  Dragočajac i Kostecki

CRIKVENICA: Begić, Bogdanović, Lušić 3, Hrvatin 4, Mazzarolli 3, Erstić 2, Svetić, Lolić, D.Derrosi, Stojanović 3, Grozdek 3, K.Derrosi, Stanić, Montanari 14, Saršon, Barišić

KOZALA: Negulić 3, Zidarić 2, Blažević 4,Majer 1,  Jeličić , Deak 12 , Sorić, A.Tomić 2 , Dr. Sertić,  F.Tomić 2, Brnić 2, Kalač, Buneta 1, Mavrinac

Sedmerci: Crikvenica 6 (5), Kozala 4 (4). Isključenja: Crikvenica  10, Kozala  6 minuta.

Rukometaši Kozale poraženi su u Crikvenici u zadnjem kolu ove sezone. Domaća Crikvenica slavila je rezultatom 33:29. Trener Kozale Dražen Radojčić iskoristio je ovu utakmicu kao pripremu za državno prvenstvo kadeta, te je u tom smislu i koristio sve svoje mlade igrače koji su pružili vrlo dobru igru i iskoristili dobivenu minutažu.

Starija i iskusnija Crikvenica niti u jednom dijelu susreta nije ispuštala stečenu prednost od početka do kraja susreta, a najraspoloženiji je bio Montanari sa čak 14 pogodaka. Kod gostiju po običaju je prednjačio Deak sa 12 pogodaka.

Fotogalerija (Crikvenica - Kozala): Dino Slavić