Prva liga rukometaša: Matuljci poraženi na neugodnom gostovanju kod Hrvatskog dragovoljca

Subota, 01. ožujka 2014. 22:06 Napisao/la  N. D.

Utakmica 17. kola: Hrvatski dragovoljac - Matulji 38:32 (19:14)

Prva liga rukometša, 17. kolo

HRVATSKI DRAGOVOLJAC – MATULJI 38:32 (19:14)

Dvorana Gripe. Gledatelja: 50. Suci: Pavić i Torbarina (oba Zadar)

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Glavaš, Gale 10, Plazibat 4, M.Perić 3, Klarić , Bajkuša 1, Galiot, L.Perić 1, Bosnić, Haša, Čorić, Banović 16, Jakljević 3

MATULJI: Brajnović,P.Jelušić 10,Daskijević, M.Jelušić 1 ,Dobrinić, Mudrić 5 , Sladić 2 , Feranda4 , Car, Bilobrk, A.Jelušić 7 (3), Ratkajec 3 , Čuturić , Melon

Sedmerci: H. dragovoljac 3 (3), Matulji 3 (5). Isključenja: H. dragovoljac 14, Matulji  6 minuta.

Rukometaši Matulja ubilježili su novi poraz na gostovanju kod Hrvatskog dragovoljca rezultatom 32:38. Teško gostovanje u Splitu za sve momčadi ove sezone bilo je i za Matuljce, koji ipak nisu uspjeli prirediti iznenađenje. Domaćini su cijeli susret držali pod kontrolom i niti u jednom trenutku nisu ispuštali prednost.

Kod domaćina je posebno raspoložen bio Banović koji je postigao čak 16 pogodaka, a kod gostiju standardni Petar Jelušić sa 10 pogodaka. Matuljcima predstoji teška borba u nastavku prvenstva, a prva prilika za povoljnijim rezultatom slijedi u narednom kolu kada im u goste dolazi susjed s Kozale.