1. HRL: Rukometaši Kozale izgubili od Medveščaka, humanitarna akcija uspjela

Nedjelja, 14. prosinca 2014. 20:32 Napisao/la  SC

Utakmica 12. kola: Kozala - Medveščak 26:30.  Prikupljen je cijeli kombi hrane i ostalih potrepština za Socijalnu samoposlugu Rijeka zahvaljujući igračima, navijačima i gostima iz Zagreba

Prva liga rukometaša, 12. kolo

KOZALA - MEDVEŠČAK 26:30

Dvorana Dinko Lukarić. Gledatelja: 200. Suci: Bosak i Herceg (oba Varaždin).

KOZALA: Ćaćan, Dunato, Jaganjac 7, Mavrinac, Broznić 1, Konjuh, Blažević 2, Briški, Jeličić 2, Bartolović 2, Zidarić, Negulić 1, Bočina, Vundač, Sertić, Bačić.

MEDVEŠČAK: Frkanec, Pehar 8, Antunović 7, Halužan 1, Kota 4, Kušan 3, Antunović 1, Horvat, Marinčić 3, Vrpoljac, Rončević, Buhiniček, Pandža 1, Turan 2.

Sedmerci: Kozala 6 (4), Medveščak 10 (8).

Isključenja: Kozala 14, Medveščak 12 minuta.

Rukometaši Kozale izgubili su od Medveščaka. Unatoč porazu humanitarna akcija u potpunosti je uspiela. Prikupljen je cijeli kombi hrane i ostalih potrepština za Socijalnu samoposlugu Rijeka zahvaljujući igračima, navijačima i gostima iz Zagreba.

Utakmica je bila borbena, muška. Kozala je bila bez Briškog, Sertića i Ribarića koji ipak puno znače za ovu mladu momčad.

Kozalčani nisu bili zadovojni sudačkim parom Bosak-Herceg. Kozala je u prvome poluvremenu čak 10 minuta imala igrača manje, dok gosti samo dvije. Iziritiralo je to publiku koja je na kraju utakmice pogrdnim riječima "počastila" sudački par.

Idući ispit za Kozalu je finale županijskog Kupa protiv Zameta u četvrtak u dvorani Dinko Lukarić (18 sati).