2. liga rukometašica: Lokomotiva II slavila u Senju, Zamet II poražen u Puli

Nedjelja, 09. ožujka 2014. 20:19 Napisao/la  SC

Utakmice 15. kola: Senia - Lokomotiva II 18:22 (8:13), Arena - Zamet II 26:22 (17:11)

Druga liga zapad rukometašica, 15. kolo

SENIA - LOKOMOTIVA II 18:22 (8:13)

Dvorana Robert Barbić Beli. Gledatelja: 170. Suci: Kovač (Komin) - Prelogar (Zagreb).

SENIA: Legac, Lekaj 7 (3), V. Rukavina, Butolo 4, Koričić, Deželjin, S. Orlić, D. Rukavina, F. Orlić 5 (5), Tomljanović, Katalinić, Nekić, Babić 1, Hajdini 1, Šarić.

LOKOMOTIVA II: Sertić, Čalušić 4 (1), Karadak, Vlašić 3, Skendrović, Harlov 2, Boćić, Spajić, Lisjak 1, Koščec 3, Tvorić 9 (2).

Sedmerci: Senia 9 (8), Lokomotiva II 4 (3). Isključenja: Senia -, Lokomotiva II 6 minuta.

Nakon visokog startnog vodstva gošći 1:5, utakmica je bila riješena. Senia je protiv vodeće ekipe prvenstva pokušavala držati priključak, a najbliže su domaće igračice stigle na 13:14. Za prvu proljetnu pobjedu trebalo je više raspoloženih igračica. Nedostajali su golovi iz igre, jer je čak osam golova Senia postigla iz kaznenih udaraca. (sl)

ARENA - ZAMET II 26:22 (17:11).

Dom sportova Mate Parlov. Gledatelja: 100. Suci: Marin i Možar (oba Umag).

ARENA: Kocijančić, Šabić, Šekuljica, L. Vukić 5 (4), Raspudić, Gaborović, D. Vukić, Maras 2, Buršić 3, Erceg, Banović, Mikolić 14, Smolica, Čivljak 2, Rabar.

ZAMET II: Lopac Škrinjar, Brkljača, Troskot, Stanić, Martinović, Jelenović 9, Bradanović, Židek 6, Silli 2, Toskić, Jurčić 4 (2), Dobrić, Visković, Orešković 1.

Sedmerci: Arena 4 (4), Zamet II 2 (2). Isključenja: Arena 12, Zamet II 2 minute.

Rukometašice Zameta II poražene su na gostovanju kod Arene. Domaćin je na krilima Katje Mikolić, koja je zabila 14 golova, stigao do pobjede. Arena je ovom pobjedom riješila mnoge dvojbe u borbi za ostanak u ligi.