DRUGA LIGA RUKOMETAŠICA

Orijent pobijedio Rovinj, Zamet II slavio u Zaprešiću

Nedjelja, 17. studenog 2013. 16:49 Napisao/la  SC

Rovinj - Orijent Presoflex 19:38, Zaprešić - Zamet II 30:35. Ivana Samardžić za Orijent postigla 14 golova

Druga liga rukometašica - zapad

ROVINJ - ORIJENT PRESOFLEX 19:38 (9:16)

Dvorana Valbruna. Gledatelja: 80. Suci: Matić (Kostrena), Orešković (Senj).

ROVINJ: Perković, Japundža 3, Oštrić 2, Vidaković 2, Balentović 3, Đuričić, Pezić 3, Ćosić, Gržinić, Pokrivka 1, Žufić 5 (2).

ORIJENT: Spahić, Dramac 3, Juričić 8, Marjanović 5, Samardžić 14 (4), Babić 1, Skorić 1, Komadina 1, Zugan 3  (1), Debelić 2, Matković.

Sedmerci: Rovinj 2 (2), Prijent 7 (6). Isključenja: Rovinj 2, Orijent 2 minute.

Rukometašice Orijent Presoflexa bez prevelikih problema odnijele su bodove iz Rovinja. Samardžić, koja je na kraju postigla 14 golova, odvela je Orijent na otvaranju do 6:1 odnosno 10:4. U 47. minute gošće su imale 14 golova prednosti i do te minute sve su se gostujuće igračice upisale u listu strijelkinja.

ZAPREŠIĆ - ZAMET II 30:35 (15:16)

Dvorana ŠSC. Gledatelja: 60. Suci. Aušperger (Dugo Selo) - Galeković (Zagreb).

ZAPREŠIĆ: Janton, Ćutunić 1, Gojanić 1, Brdovčak 1, Poturica 1, Lažeta 7 (1), Romek, Benko 5, Babun 3, Rončević 2, Matušek, Leto 2, Čović, Zver, Azinović 7.

ZAMET II: Lopac-Škrinjar, Brkljača, Stanić, Martinović, Jelenović 9, Bradanović 2, Židek 10 (3), Silli 1, Kalčić, Toskić, Jurčić, Matičić 9, Dobrić 1.

Sedmerci: Zaprešić 3 (1), Zamet II 3 (3). Isključenja: Zaprešić 4, Zamet II 6 minuta.

I s poslovično složenog gostovanja u Zaprešiću igračice trenera Ede Šmita vratile su se sa punim plijenom. Kontrola igre i rezultata bila je konstantno na strani gošći, iako je Zaprešić u prvom napadu u drugom dijelu utakmice stigao do prvog i jedinog izjednačenja rezultata 16:16. Nastavak je u potpunosti otišao na stranu ekipe kojaje u svojim redovima ima izuzetno realizatorski raspoložene Židek, Jelenović i Matičić. (SL)