2. HRL: Pećine u gradskom derbiju bolje od Trsata, gosti poveli prvi pa stali

Nedjelja, 16. listopada 2016. 13:30 Napisao/la  Stjepan Lončarić

Utakmica 2. kola Pećine - Trsat 28:22. Druga pobjeda Pećina i drugi poraz Trsata

DRUGA HRL - ZAPAD (M) - 2. KOLO

PEĆINE - TRSAT 28:22 (14:11)

Dvorana Mladosti. Gledatelja: 60.

Suci: Božičković – Đurinović (Zagreb).

PEĆINE: Balas 1, Švabić, Lipović, Sila, Vujović 4 (1), Svjetličić, Iljazović, Pribanić 5, Matošević, Lukačić 10 (6), Sančanin, Bakunić 1, Vrban, Gaši 5, Kostelac, Katalinić 2.

TRSAT: Daskijević, Katić 1, Jerčinović 2, Prpić 2, Karadžija 2, Pavletić, Škorić, Žepina 3 (1), Memić 4 (3),  Zakašek, Bjelovuk 3, Ujević, Kalac, Kavran 1, Katić 2, Polić 1.

Sedmerci: Pećine 8 (7), Trsat 5 (4).

Isključenja: Pećine 12 minuta, Trsat 14 minuta.

U drugoligaškom gradskom derbiju Pećine su u Dvorani Mladosti na Trsatu ugostile Trsat i kao debitanti u ovoj konkurenciji stigli i do druge pobjede, a Trsat pomalo neočekivano i do drugog poraza.

Poveo je Trsat golom Antona Katića u 1. minuti, što će ostati upamćeno kao jedino vodstvo momčadi trenera Lovrića.

Pećine brzo odlaze na 5:1 i pitanje pobjednika je rješeno nakon desetak minuta utakmice.

Trsat nije imao više raspoloženih pojedinaca za držanje priključka.

Sa druge strane Pribanić, Gaši i Lukačić kao umješni izvođač sedmeraca odigrali su na visokoj razini ovu utakmicu.