1. B liga vaterpolista: Opatija poražena na gostovanju u Zadru, Kostrenjani nadigrali Korčulane

Petak, 13. veljače 2015. 22:22 Napisao/la  SC

Utakmice 5. kola: Zadar 1952 - Opatija 12:10, Jadran Kostrena - KPK Korčula 12:7

Prva B liga vaterpolista

ZADAR 1952 - OPATIJA 12:10

Utakmica 5. kola: Zadar 1952 - Opatija 12:10 (2:2, 4:3, 2:2, 4:3)

Plivalište: ŠC Višnjik. Suci: Štampalija (Šibenik), Rogić (Zadar). Delegat: Goreta (Šibenik)

ZADAR 1952: Brajačić, Miletić, Grozdanić, Magaš 1, Burić 1, Žunić, Lokin 2, Stipić 1, Torić 3, Šarić 2, Rončević 2, Jurišić, Mijolović, Zelić

OPATIJA: Čudina, Štokić 1, Brkić, Vrdoljak, Mudražija 2, Hraste, Car 2, Radetić 2, Deželjin 1, Blažić, Martinčić 1, Božić, Paparić 1

Vaterpolisti Opatije poraženi su na gostovanju kod Zadra 1952. Na početku posljednje četvrtine imali su vaterpolisti Opatije gol zaostatka za domaćinom, no nisu uspjeli tu prednost dostići i prestići u posljednjoj četvrtini.

JADRAN KOSTRENA - KPK KORČULA 12:7

Utakmica 5. kola: Jadran Kostrena - KPK Korčula 12:7 (4:1, 5:2, 1:1, 2:3)

Bazen Kantrida. Suci: Čipčić i Milković. Delegat: Rise

JADRAN KOSTRENA: Krolo, Klapan, Dragičević, Kaluđerović, Brala 5, Damjanović, Cerniar 1, Frajman 1, Popović 1, Blažić, Sušanj, Gudić 3, Ševeljević, Cuomo 1

KPK KORČULA: Jarak, A.Radovanović, F.Radovanović 1, Sardelić, Batinović, Jurjević 1, Lozica 1, Antunović 1, Denoble, Rakočević 1, Radilović, Fabris 2, Baždarić, Bokšić

Kostrenjski Jadran uvjerljivo je pobijedio korčulanski KPK na domaćem plivalištu. Na poluvremenu utakmice Kostrenjani su vodli čak 9:3 te niti u jednom trenutku nisu dozvolili gostima da ih opasnije ugroze.