1. B liga vaterpolista: Prva pobjeda Jadrana Kostrene, na Kantridi pao Zagreb nakon sjajne igre

Subota, 10. veljače 2018. 21:20 Napisao/la  SC
Jadran Kostrena bolja od Zagreba

Prva B liga vaterpolista - 4. kolo

JADRAN KOSTRENA - ZAGREB 13:10 (5:1, 3:2, 2:2, 3:5)

BAzen Kantrida. Gledatelja: 70

Suci: Čipčić i Beltrame. Delegat: Risek

JADRAN KOSTRENA: Krolo, M. Augusti 1, Dragičević, Damijanić, Saftić 2, Damjanović, Dobrecović, Juršević 2, Mudražija 3, Vižentin, Brkić, ŠArić 1, Ševeljević, Cuomo 4

ZAGREB: Lazić, Brnas, Čupić 3, Jurlina 4, Pantlik, Lale, Jureša, Ereš, Rogić, Šteković 3, Torić, Stilinović, Vlajšević, Tojčić

Vaterpolisti Jadrana Kostrene konačno su ostvarili pobjedu.

Na Kantridi je Jadran bio bolji od Zagreba 13:10.

Rezultatske neizvjesnosti nije bilo jer su JAdranaši u prvoj četvrtini napravili prednost od 5:1 koju su do kraja utakmice održavali bez poteškoća.

- Krenuli smo jako na otvaranju i kontrolirali tijek utakmice do posljednje minute. Pohvalio bih igrače na borbenosti i želji za pobjedom koju su iskazali, rekao je predsjednik Ivor Županić.