TREĆA HNL - ZAPAD

Rijeka II uvjerljivo svladala Zagorec

Nedjelja, 14. rujna 2014. 18:32 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola: Zagorec - Rijeka II 0:4 (Dangubić 39', Filipović 43',  Kokorović 56',  69'-11m)

Treća HNL - zapad, 3. kolo

ZAGOREC - RIJEKA II 0:4

Igralište Podgora.

Sudac: Mario Cindrić (Zagreb).

Strijelac: 0:1 Dangubić (39'), 0:2 Filipović (43'), 0:3 Kokorović (56'), 0:4 Kokorović (69'-11m).

Žuti kartoni: Malarić, Čunčić (Zagorec).

ZAGOREC: Hadžić, Čunčić, Cerovec, Kunštek, Matko, Malarić, Majcenić, Kotarski, Deak (od 73' Malarić), Švaljek (od 60' Cvrtila), Strabić (od 71' Veneti).

RIJEKA: Nwolkor, Budicin, Knežević, Collins, Diyoke, Kokorović, Dangubić, Okechukwu, Klapan (od 55' Vidas), Scaglia (od 80' Furijan), Filipović (od 65' Marciuš).

Nogometaši Rijeke II nastavili su niz pobjeda u Trećoj HNL - zapad slavivši na gostovanju protiv Zagoreca 4:0. Izabranici Renata Pilipovića nastavili su s dobrim igrama u prvenstvu.

Rijeka je povela u 39. minuti. Filip Dangubić je natjerao domaću obranu na pogrešku, uzeo loptu i matirao vratara - 0:1.

Rezultati 3. kola: Trnje - Dugo Selo 1:1, Dinamo II - Vrapče 8:0, Novigrad - Stupnik 3:1, Vrbovec - Samobor 3:1, HAŠ - Dubrava 2:0, Špansko - Maksimir 3:0. Srijeda, 17. rujna: Zelina - Istra II

Četiri minute kasnije Rijeka je udvostručila prednost. Aliyu Okechukwu je proigrao Dangubića. Napadač Rijeke okušao je udarac, vratar Hadžić odbio je loptu, a Filipović je s osam metara pospremio loptu u mrežu - 0:2.

Treći gol stigao je u 56. minuti. Okechukwu se riješio pratnje na desnoj strani, odigrao za Kokorovića koji je bio siguran - 0:3. Isti igrač postigao je i četvrti gol. Okechukwu je izborio penal, a Kokorović je bio siguran s bijele točke - 0:4.