Pripremna utakmica: Krk napunio mrežu Risnjaka u nastavku, Kurolt ostvario hat-trick

Subota, 25. veljače 2017. 17:32 Napisao/la  Ž. D.

Pripremna utakmica: Krk - Risnjak  6:0

Pripremna utakmica

KRK – RISNJAK  6:0

Igralište Josip Pepi Uravić. Sudac: Mehinović (Rijeka)

Strijelci: 1:0 Čuturilo (17), 2:0 Kurolt (53), 3:0 Kurolt (66), 4:0 Brdar (73), 5:0 Ismaili (80),  6:0 Kurolt (89)

KRK: Berković, Vidas, Kovačević, Con, Nenadić, Kurolt, Filip Fumić, Josipović, Čuturilo, Florijan Fumić. Još su igrali: Jerčenović, Brdar, Nemetz, Ismaili, Djevelekaj, Mazi, Ahmetović.

RISNJAK Hreljac, Gorupić, Randelj, Marković, Stević, petelin, Komar, Lučić, Grgurić, Kuterovac, Tomljenović. Još su igrali: Čop i Vujanić.

Visoka pobjeda Krka u generalci pred nastavak prvenstva koje započinje iduću subotu utakmicom sa Kustošijom.

U prvom dijelu dosta neefikasna igra domaćih napadača, koji nisu uspjeli iskoristiti niz zicera.

Jedini zgoditak postigao je Čuturilo u 17. minuti utakmice, a vratar Hreljac istaknuo se u nekoliko navrata dobrim inervencijama.

U drugom dijelu sadržajnija igra Krčana i odlična igra Kurolta, koji je postigao čak tri efektna gola.

Gosti su se cijeli susret usredotočili na čuvanje svoga gola te su rijetkim pokušajima dolazili pred gol protivnika.