Nedjelja, 29. studenog 2015. 16:27 Napisao/la  SC

Utakmica 15. kola: Rijeka II - Maksimir 3:0

Strijelci: 1:0 Bertoša (38-11m), 2:0 Cisotti (48), 3:0 Rebernik (53)

Žuti kartoni: Cisotti, Rebernik (Rijeka II), Božić, Kovačić (Maksimir)

RIJEKA II: Ikuepamitan, Furijan, Budicin, Lucić, Bertoša (29 Kabiru), Diyoke, Nakić, Bajić (80 Šarić), Cisotti (55 Budan), Rebernik, Vizigner

MAKSIMIR: Vidaković, Zubčić, Perić, Kovačić, Mišura, Pukin, Ćurković (71 Mulaibrahimović), Hodak (46 Vidović), Božić, Čavala, Magdić (45 Primorac)

Nogometaši Rijeke II oprostili su se od prvoga dijela sezone pobjedom protiv Maksmira na pomoćnom igralištu na Rujevici. Momčad Ranka Bukete bila je osjetno bolja, pritisak je više stvarala trkom nego dorađenom pas-igrom.

U prvom dijelu Rijeka II propustila je samo jednu izrađenu priliku, kada je Rebernik u primanju izgubio prednost u poziciji koja je izgledala matnom. Sve ostalo spadalo je u obećavajuće pokušaje bez konkretne završnice.

U 37. minuti Kovačić je zahvatio Bajića po nozi tako da je udarac još uvijek odjekivao po zidovima Rujevice dok su se gosti bunili zbog toga što je sudac pokazao na bijelu točku.

Bertoša je odmjernim udarcem zatresao mrežu - 1:0

Odmah na početku drugoga dijela Cisotti je nakon Bajićeve asistencije postigao pogodak i u 48. minuti olakšao put do pobjede.

Rebernikov pogodak u 53. minuti dotukao je goste, koji su nekoliko puta pokazali da znaju igrati nogomet.

Utakmice 15. kola: Samobor - Dugo Selo 3:3, Špansko - Vinogradar 1:1, HAŠK - Zagorec 1:2, Stupnik - Vrapče 0:0, Rijeka II -  Maksimir 3:0,  Trnje - Vrbovec 2:0