1. ŽNL: Rikard Benčić s posuđenom opremom uvjerljivo nadigrao Borac

Subota, 07. studenog 2015. 19:21 Napisao/la  SC

Utakmica 10. kola: Rikard Benčić - Borac 4:0

Prva županijska liga - 10. kolo

RIKARD BENČIĆ - BORAC 4:0

Igralište SRC Belveder. Gledatelja: 50

Sudac: Igor Čepić (Kostrena)

Strijelci: 1:0 Stojaković (5), 2:0 Štokan (23), 3:0 Stojaković (30), 4:0 Riza (87)

Žuti kartoni: Miculinić, Ogrizović (Rikard Benčić), Mlinarić, Grbac, Žeželić, Tomeik (Borac)

RIKARD BENČIĆ: Branišelj, Dragičević, Pejinović, Hrkač, Čelić, Vučetić, Štokan (54 Aleksa), Bradarić, Miculinić (46 Riza), Vranić (64 Ogrizović), Stojaković

BORAC: Vladić, Polić, Vidić, Tomeik, Bosna, Mlinarić, Grbac, Žeželić, Franko, Sedlić (82 Koči), Zaharija (46 Medlić)

Nogometaši Rikarda Benčića u prvih su pola sata igre riješili pitanje pobjednika. Na poluvremenu je bilo 3:0 za domaće, a gosti su u nastavku imali nekoliko prilika, no izostala je realizacija. U 62. minuti gostujući vratar Vladić obranio je kazneni udarac Stojakoviću.

Treba reći da su domaći posudbom riješili problem ukradenih lopti i opreme, jer inače ne bi mogli odigrati susret.

- Sve smo posudili i nekako uspjeli zatvoriti. Utakmica je bila dobra i čestitam svojim dečkima koji su odlično odigrali. Mi uživamo u nogometu u ovoj ligi, nemamo pritiska, ni imperativa i to je dobro za nas, rekao je trener Rikard Benčića Boško Ogrizović.