Nedjelja, 27. rujna 2015. 19:42 Napisao/la  SC

Utakmice 4. kola: OŠK Omišalj - Rječina 3:3, Mune - Cres 0:1, Zamet - Vihor 1:3

Prva županijska liga - 4. kolo:

OŠK OMIŠALJ - RJEČINA 3:3

Igralište Pušća. Gledatelja: 100

Sudac: Igor Čepić (Kostrena)

Strijelci: 1:0 Šare (4'), 1:1 Dukić (24'), 2:1 Šare (27'), 2:2 Bralić (56' - 11m), 2:3 Sharbini (71' - 11m), 3:3 Kurolt (77')

Žuti kartoni: Turčić, Mašić (OŠK Omišalj), Mikulić, Franović, Barčić (Rječina)

OŠK OMIŠALJ: Avdić, Mašić, Kljutić, Đunđek, Šehić (46' Josipović), Prpić, Škoda (43' Butorac), Turčić, Šare (89' Šare), Dajdžić, Kurolt

RJEČINA: Forgić, Bralić (85' Bura), Franović, Barčić (71' Novak), Kovačić, Mujdžić, Mikulić, Dukić, Sharbini, Valić, Imeraj

Akterima dvoboja u Omišlju nije bilo lako igrati po jakoj buri. No, igrači su se potrudili da gledateljima ponude dobru utakmicu.

Domaći su poveli brzopotezno nakon samo četiri minute igre, egzekutor je bio Šare. Rječina je izjednačila nakon gužve u petercu kada je odbijenu loptu Dukić pospremio u mrežu.

Šare ponovno dovodi domaće u vodstvo u 27. minuti, a sa 2:1 rezultatom išlo se na odmor.

U nastavku dva jedanaesterca za goste, ali u 77. minuti nakon prizemnog ubačaja, Kurolt sa metra pogađa za neriješeno.

MUNE - CRES 0:1

Igralište Crikvena draga. Gledatelja: 100

Sudac: Hrvoje Perkov (Rijeka).

Strijelac: 0:1 Kučinić (25').

Žuti kartoni: Vukelić, Posarić (Mune).

Crveni karton: Posarić (89' – pljuvanje protivničkog igrača), T. Zubović (89' – psovanje protivničkog igrača).

MUNE: Kranjac, Beni, Cetina, Dubrović, Posarić, Ciceran, Pribanić, Šopčić, Trošelj, Bagić, Vukelić (od 75' Ivančević).

CRES: Zmajla, Filipas, Oštrić (od 39'  D. Zubović), Crnovršanin, Jerneić, Vrsaljko, Brnić, Martuslović (od 87' A. Zubović), Šneler, Perčić, Kučinić.

Nogometaši Cresa poveli su već u prvom poluvremenu i uspjeli sačuvati prednost.

Utakmica se malo zaoštrila u samoj završnici, no aktere je sudac poslao na hlađenje u svlačionicu.

RIKARD BENČIĆ - KLANA 1:0

Omladinsko igralište. Gledatelja: 100.

Sudac: Milorad Mihić.

Strijelac: 1:0 Celić (2').

Žuti kartoni: Vučetić, Bradarić (Rikard Benčić), Sanković, Klobučar, Sinčić, Krešić, Corallini (Klana).

RIKARD BENČIĆ: Branišelj, Pejnović (od 46' Miculinić), Dragičević (od 66' Briševac), Hrkač, Celić, Vučetić (od 85' Čauš), Štokan, Bradarić, Stojaković (od 68' Aleksa), Vranić, Svgyl (od 90' Karadža).

KLANA: R. Raspor, Sanković, Stanić, D. Raspor (od 46' Čačić), Marko Jerbić, J. Laginja (od 80' Perišić), Mario Jerbić (od 66' Klobučar), Sinčić, Kalinić (od 56' Krešić), Corallini, I. Laginja (od 66' Bradašević).

Rano vodstvo domaćih nogometaša obilježilo je cijelu utakmicu u kojoj gosti nisu uspjeli izjednačiti unatoč pokušajima.

LOVRAN - KRALJEVICA 0:4

Igralište Lokva. Gledatelja 50.

Sudac: Mario Vučetić (Kostrena)

Strijelci: 0:1 Devčić (44' - 11m), 0:2 Klanjac (49'-ag), 0:3 Leoni (70'), 0:4 Devčić (85')

Žuti kartoni: Srok (Lovran), N. Stanišić (Kraljevica)

LOVRAN: R. Periša, Vuković (87' Ribarić), T. Periša (46' Konić), Klanjac (74' Duvnjak), Klindić, Žiganto, Tuliak, Mohorovičić, D.Mrđenović (54' Starčić), Srok, M. Mrđenović (46' Kaligarić)

KRALJEVICA: Bilen, N. Stanišić (87' L. Stanišić), Šegota, Marušić, Pleše, Vujnović (81' Sotošek), Štulić (67' Crnić), Leoni, Maretić (79' Marković), Devčić (88' Dragičević), Tomić

Gosti iz Kraljevice bili su uvjerljiviji, a nakon što su postigli prvi pogodak sa bijele točke u završnici prvog poluvremena, u nastavku su vodstvo povećali zahvaljujući autogolu domaćeg igrača već nakon četiri minute igre.

Još dva su gola dodali Leoni i Devčić za visoku pobjedu.

ZAMET - VIHOR 1:3

Igralište Robert Komen. Gledatelja: 150

Sudac: Alen Bošnjak (Pobri).

Strijelci: 1:0 Mumiši (28'), 1:1 Dragović (38'), 1:2 Brlošić (54'), 1:3 Brlošić (63')

Žuti kartoni: Cvijanović, Grgurić, Barkić, Komljenović (Zamet), Kosić (Vihor)

ZAMET: Poropat, Modrić, Pecollaj, Barkić, Cvijanović, Grgurić, Morožin, Komljenović, Cvitković, Polan (55' Malinarić), Mumiši

VIHOR: Raković, Kosić (89' Štefanić), Baša, Petir, Hadžiomerović, Brozić, Bajčić (88' Grbec), Morić (73' Tkalec), Brlošić, Kušt, Dragović (64' Softić)

Domaći su poveli golom Mumišija u 28. minuti. No, deset minuta kasnije Bašćani izjednačuju i u nastavku preokreću rezultat u svoju korist.

Zahvaljujući dvama brzopoteznim golovima Brošića u samo devet minuta igre, Vihor je sa Podmurvica otišao sa trobodom.