1. ŽNL: Nogometaši Vihora u golijadi na Rabu osvojili bod pogotkom u 89. minuti

Ponedjeljak, 28. ožujka 2016. 20:04 Napisao/la  SC

Utakmica 14. kola: Rab - Vihor 3:3. Vihor je u zadnjim trenucima utakmice uspio izbjeći drugi uzastopni poraz

Prva ŽNL - 14. kolo

RAB - VIHOR 3:3

Igralište Blato. Gledatelja 80

Sudac: Marin Rožman (Rijeka)

Strijelci: 0:1 Brlošić (3), 1:1 Ivče (22), 2:1 Beg (48), 2:2 Brozić (66), 3:2 Šotić (85), 3:3 Radić (89)

Žuti kartoni: Trenčev, Ivče, Tariba (Rab), Štefanić, Dorčić (Vihor)

RAB: Grgurić, Pećarina (72 A. Vulelija), Pahljina (74 Hranić), Beg, Ivče (64 I. Vulelija), Tariba, Pičuljan, Trenčev, Dedić (46 Ribarić), Ivić, Šotić

VIHOR: Kezić, Kosić (48 Bajčić), Radić, Štefanić, Iljazi, Brozić, Gašpar, Brelih, Brlošić (46 Dorčić), Grbec, Baša

Nogometaši Vihora osvojili su bod na Rabu pogotkom u 89. minuti! Nakon ubačaja iz slobodnog udarca u gužvi se najbolje snašao Radić, koji je kroz šumu nogu loptu poslao u mrežu - 3:3.

Vihor je u zadnjim trenucima utakmice uspio izbjeći drugi uzastopni poraz, momčad Miroslava Hrgovčića izjednačila se na vrhu s Kraljevicom koja je odigrala utakmicu manje.

Utakmica sa šest pogodaka obilovala je uzbuđenjima. U 3. minuti Vihor je poveo pogotkom najboljega strijelca, Brlošić je pobjegao rapskoj obrani i započeo golijadu - 0:1.

U 22. minuti izjednačio je Ivče iz slobodnog udarca s 18 metara, vratar Kezić nije baš najbolje reagirao, lopta se od stative odbila u mrežu - 1:1.

U nastavku više nije igrao najbolji napadač gostiju, Brlošić je morao izaći zbog ozljede.

Odmah na početku drugoga dijela Rab je poveo, Beg je u 48. minuti bio najviši nakon ubačaja iz kuta i udarcem glavom zatresao mrežu - 2:1.

Gosti su poravnali u 66. minuti, kada je Brozić prošao lijevom stranom, ušao u sredinu i lob-udarcem svladao Grgurića - 2:2.

U 85. minuti Rabljani su stigli nadomak iznenađenju, drugi put su poveli protiv momčadi koja je slovila favoritom. Pičuljan je proigrao Šotića, koji se varkom tijela oslobodio čuvara i poslao loptu u mrežu - 3:2.

U samoj završnici Vihor je ipak uspio izjednačiti rezultat u rastrganoj utakmici odigranoj po teškom terenu.