Malonogometaši Grobnika pobjedom protiv Siscije krenuli u kvalifikacije za Prvu ligu

Subota, 17. svibnja 2014. 22:44 Napisao/la  SC

Kvalifikacije za Prvu HMNL, 1. kolo

SISCIA - GROBNIK 1:3

Školska dvorana Brezovica. Gledatelja: 50. Suci: Vecko (Varaždin), Krmar (Virovitica). Delegat: Perić (Zagreb). Mjeritelj

vremena: Ružić (Sisak):

Strijelci: 0:1 Svetec (2'), 0:2 Katalinić (3'), 0:3 Katalinić (13'), 1:3 Deronjić (31').

SISCIA: Kovačević, Toljan, Bobinac, Marović, Šapišić, Živčić, Jambrić, Kajić, Žarković, Jurkić, Deronjić, Korečić, Gavrić.

GROBNIK: Arbanas, Popović, L. Tomljanović, B. Kurolt, Katalinić, Vujnović, Svetec, Škarica, Dokmanović.

Malonogometaši Grobnika pobjedom na gostovanju u Sisku krenuli su u kvalifikacije za Prvu ligu. Grobnik nije mogao poželjeti bolje otvaranje, Svetec i Katalinić u 2. i 3. minuti s dva pogotka najavili su dobru utakmicu.

Katalinić je u 13. minuti zabio za 3:0, a gosti su smanjili preko Deronjića. Grobnik je u završnici mogao i uvjerljivije slaviti, ali gosti nisu iskoristili niz prilika. Zabili su i četvrti gol sa zvukom sirene, ali nije priznat.

U drugom kolu u utorak (18.30) na Mavrince stiže Split Tommy, aktualni pobjednik Kupa Hrvatske.