Mali nogomet: Hrvatska i Italija odigrale bez pobjednika u opatijskoj dvorani

Četvrtak, 24. rujna 2015. 09:29 Napisao/la  SC

Prijateljska utakmica: Hrvatska - Italija 2:2

Hrvatska i Italija odigrali su neodlučeno u prijateljskoj malonogometnoj utakmici odigranoj u Opatiji. Nakon poraza u Novigradu (1:2) prije nekoliko dana, hrvatski malonogometaši uspješno su parirali jednoj od najboljih europskih reprezentacija.

Italija je smanjila tek u 33. minuti preko Giassona, da bi konačnih 2:2 postavio Schinina minutu prije kraja, kada su igrali s igračem-vratarom u polju.

HRVATSKA: Jukić, Capar, Grcić, Jelavić, Bajrušović, Babić, Jelovčić, Marinović, Pandurević, Martinac, Suton, Bilić, Perić, Đuraš, Horvat, Šamija.

Prijateljska utakmica: Hrvatska - Italija 2:2 (Jelovčić 5, Perić 13/Giasson 33, Schinina 39)