Druga HMNL: Grobnik slavio protiv Potpićana i stigao nadomak naslova

Utorak, 08. travnja 2014. 22:40 Napisao/la  SC

Druga HMNL - zapad

POTPIĆAN 98 ABS - GROBNIK 3:4

Utakmica 11. kola: Potpićan 98 ABS - Grobnik 3:4 (2:1). Dvorana Mate Blažina. Gledatelja: 50. Suci: Manarovski i Vasiljević.

Mjeritelj vremena: Kodrin.

Strijelci: 0:1 Škarica (6'), 1:1 Drndić (10'), 2:1 A. Fejzić (14'), 2:2 Vujnović (26'), 2:3 M. Tomljanović (29'), 3:3 A.

Mavrić (30'), 3:4 Svetec (33').

POTPIĆAN 98 ABS: Zahtila, Braušić, Drndić, Celić, Ad. Fejzić, Fabe, Al. Fejzić, Vretenar, J. Mavrić, A. Mavrić.

GROBNIK: Arbanas, Kamber, Popović, B. Kurolt, Katalinić, Vujnović, Svetec, M. Tomljanović, Škarica, Dokmanović.

Nogometaši Grobnika upisali su i 11. pobjedu u isto toliko utakmica u Drugoj ligi. Grobnik se ovoga puta morao dobro pomučiti da bi stigao do novih bodova. Domaćin je u 14. minuti imao vodstvo 2:1, Andrej Mavrić u 30. minuti zabio je gol za 3:3. Gosti su stigli do novih bodova golom Andreja Sveteca u 33. minuti.

Rezultati 11. kola: Histria ADT - Kvarner 7:2, Kastav - Gorovo Saller Team 7:6, Albona - Otočac 1:4, Potpićan 98 ABS - Grobnik 3:4.