Tino Licul, nogometaš Rudara: Lokomotiva je posljednja, ali ne smijemo se opustiti

Petak, 24. ožujka 2017. 14:37 Napisao/la  SC

U prvom dijelu sezone s njima smo odigrali 0:0, ali sada će to biti skroz drugačija utakmica, kaže najmlađi prvotimac vodeće momčadi

Nogometaši Rudara zasjeli su na vrh ljestvice u prošlom kolu.

U subotu u Labin stiže  Lokomotiva, klub je osvojio sam pet bodova od čega jedan u jesenskom remiju protiv Rudara.

Rudar je u prošlom kolu pobjedom protiv  Nehaja pokazao da opravdano slovi jednim od kandidata za naslov prvaka:

- Mislim da smo protiv Nehaja odigrali jako dobru utakmicu i ostvarili važnu pobjedu. Stvorili smo puno šansi, ali lopta kao da nije htjela u gol. Na kraju minimalna pobjeda, ali smo imali veliku dominaciju, Senjani u drugom poluvremenu doslovno nisu na gol zapucali. Naravno, moram se i zahvaliti publici koje je na svakoj utakmici sve više i više što nam je veliki poticaj, kaže Tino Licul, najmlađi član Rudarove prve jedanaestorke.

Objektivno, Lokomotiva nema šansi ostvariti pozitivan rezultat u Labinu:

- U prvom dijelu sezone s njima smo odigrali 0:0, ali sada će to biti skroz drugačija utakmica. Igramo na domaćem terenu i moramo ići na pobjedu. Činjenica je da nam nedostaje nekoliko prvotimaca, ali mislim da to neće previše utjecati na igru jer svatko tko je u Rudar – tu je s razlogom. Oni jesu posljednji na ljestvici, ali ne smijemo se opustiti i misliti da će nam biti lako. Moramo biti koncentrirani svih 90 minuta pa ako budemo na našoj standardnoj razini, tri boda bi trebala ostati u Labinu, zaključuje Licul.

Rudar nije kompletan: Mehić i Černjul su ozlijeđeni, a Načinović ima tri žuta kartona.