Pripremna utakmica: Naprijed pobijedio Mune dvama pogocima iz prekida

Srijeda, 10. kolovoza 2016. 21:23 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Mune - Naprijed 0:2

Prijateljski ogled Muna i Naprijeda završio je pobjedom četvroligaša rezultatom 2:0.

U 5. minuti susreta lošom reakcijom obrambenog igrača poveli su gosti iz kornera, strijelac je bio Rukavina.

Nakon toga domaćini su se čvrsto postavili te uspijevali zaustaviti nalete poletnih napadača čime je rezultat do poluvremena ostao nepromijenjen.

U drugom poluvremenu uz izmjene u obje momčadi igrao se čvrst nogomet uz nekoliko prilika na objema stranama.

Na samom kraju utakmice gosti su iskoristili neopreznost, a već i umor igrača domaćina te ponovno postigli pogodak iz ubačaja iz kuta. Ovog puta strijelac je bio Dorčić.

MUNE: Kranjac, Ćus, Karlovčan, Beni, Šokčić, Posarić, Terzić, Tursunović, Dubrović, Šneler, Vegar. Još su igrali: Kezić, Ivančević, Starčević, Kružić

NAPRIJED: Ciani, Čop, Kružić, Matešković, Ende, Rukavina, Iskra, Prpić, Tomić, Loncar, E. Petrović. Još su igrali: Opalic, Polić, Dorčić, Savić, Juraga, Rupčić, Gržinčić, Weitzer, Pravdica, Blašković, A. Petrović

Pripremna utakmica: Mune - Naprijed 0:2 (Rukavina, Dorčić)