Pripremna utakmica: Cres protiv Potpićana, utakmica dvojice očeva sa svojim sinovima

Utorak, 23. kolovoza 2016. 00:47 Napisao/la  E. U.

Pripremna utakmica: Potpićan - Cres 0:1. Vratar Potpićna Vedran Pamić otac je Rinatu, lider Cresa Tonči Zubović otac je Antoniju

Interesantna utakmica odigrana je u Dumbrovi po prohladnom vremenu. Gosti su malo kasnili, pa je početak, koji je bio zakazan u 20 sati odgođen za pola sata.

Na početku utakmice stoperi Cresa u nekoliko navrata odreagirali su nonšalantno, a to je gotovo iskoristio Hodžić, ali u dva navrata njegov udarac nije precizan.

Nakon pola sata Cres je preuzeo kontrolu nad utakmicom, ali su se Potpićanci branili disciplinirano i u tom segmentu trener Kanciani sigurno može biti zadovoljan.

Cres je do pobjede stigao u 51. minuti, kada Ante Nikolić prolazi po desnoj strani, centrira na drugu vratnicu gdje Kristijan Cianci „lažnjakom“ vara čuvara i pogađa za 0:1.

Do kraja utakmice su gosti imali dva „zicera“, ali je ostalo 0:0, neprecizni su bili Petrović i Štemberger.

Iz igre je u 81. minuti izašao i najopasniji igrač gostiju, Cianci, zbog ozljede koljena koja bi mogla biti ozbiljnija.

Rijetko se vidi nastup oca i sina u istom dresu, ali još je raritetnija situacija kada u obje momčadi na terenu igraju dvojica očeva sa svojim sinovima.

Vratar Potpićna Vedran Pamić otac je Rinata, koji je kasnije ušao s klupe domaćina, a alfa i omega Cresana Tonči Zubović je otac Antoniju, koji je također ušao u igru u drugom poluvremenu, zamijenivši baš svog oca.

POTPIĆAN: V. Pamić, Mehić, S. Pamić, Jakačić, Celić, Vretenar, Hodžić, Ivančić, Zakomac, Braušić, Džinić. Još su igrali: Zahtila, Pincin, Marčac, Mužul, R. Pamić

CRES: Zmajla, Nikolić, Avgustinović, Inić, Omerović, Kovačić, T. Zubović, Bandalo, Štembeger, Cianci, Petrović. Još su igrali: Kruljac, A. Zubović, Kučinić, Delić, Žic

Pripremna utakmica: Potpićan - Cres 0:1 (Cianci 51)