JOSIP PEPE MIKULIČIĆ

Grobničan pobjednik s gol-razlikom 11:0

Ponedjeljak, 14. kolovoza 2017. 09:18 Napisao/la  SC

Finale: Grobničan - Vihor 6:0, za 3. mjesto: Orijent 1919 - Borac 2:0

Nogometaši Grobničana pobjednici su 27. Memorijalnog turnira Josip Pepe Mikuličić, momčad Dušana Gruevskog u finalu je rezultatom 6:0 pobjedila Vihor iz Baške.

U utakmici za 3. mjesto  Orijent 1919 je pobijedio ekipu  Borac rezultatom 2:0.

Finalna utakmica između Grobničana i Vihora započela je i završila dominacijom domaćina.

Od prve do zadnje minute Grobničani su kontrolirali igru i što je najvažnije, napadači su opet bili vrlo raspoloženi. Grobničan je turnir osvojio s impresivnom gol-razlikom 11:0 nakon pobjeda protiv Vihora i Borca.

Finale je do poluvremena bilo rezultatski riješeno (3:0), tako da su domaćini do kraja utakmice prikazali mnoštvo prekrasnih poteza kojima su najavili zanimljivu sezonu!

Nakon 80 odigranih minuta iskusnija ekipa Orijenta uspjela je svladati novopečenog četvrtoligaša iz Bakra rezultatom 2:0 i osvojiti treće mjesto.

Golove su za Orijent su postigli Klenovšek i Iličić.

Kristijan Fućak, najbolji igrač

Najboljim igračem turnira proglašen je Kristijan Fućak, najbolji strijelac s četiri pogotka bio je Marino Franko. Naravno, obojica su igrači najbolje momčadi turnira.

GROBNIČAN: Srok, Jukić, I. Golić, Miculinić, Poropat, Pilčić, Fućak, Pretnjača, Babić, Linić, Smojver, Herman, Čaval, Sharbini, Matković, Franko, Egri, Jovanović, Bosančić, Conjar, D. Golić, Gundić

VIHOR:  Rošić, Hadžiomerović, Brozić, Brlošić, Mance, Brella, Juničić, Udović, Kušt, Grbac, Brkljača, Kosić, Imeraj, Stipančić, Žunić

ORIJENT 1919: Mohorović, Turkalj, Čanković, Čulina, Hodanić, Barišić, Baljak, Srzentić, Grgurić, Torić, Sablić, Leskur, Andrić, Šestan, Šarković, Iličić, Turkalj, Nasičić, Klenovšek, Fatić, Mikulić

BORAC: Ćućić, Tomiek, Grbac, Dukadin, Sedlić, Šolaja, Grdinić, Cvjetković, Stanišić, Kovač-Birkaš, Pribanić, Leoni, Bosna, Žeželić, Ange, Baković