Kup: Nogometaši Crikvenice eliminirali Cres nakon izvođenja jedanaesteraca

Utorak, 03. listopada 2017. 21:22 Napisao/la  Stjepan Lončarić

CRIKVENICA  - CRES    6:5, nakon jedanaestraca (1:1)

Gradski stadion. Gledatelja: 50

Sudac: Gabrijel Flegar (Rijeka)

Strijelci: 1:0 Rubčić (12), 1:1 Omerović (45)

Jedanaesterci: Rubčić 1:0 , Kučinić 1:1, Smojver 2:1, Bajramović 2:2,  Nemetz 3:2,  Omerović 3:3,  Matešković 4:3,  Jusufi 4:4, Vukelić 5:4, Cianci -  promašaj

CRIKVENICA: Stipanov, Merle, Mazzarolli, Matešković, Smojver, Nemetz, Rubčić, Vukelić, Petrović (od 62.   Xhaladini), Kuna (od 68.   Prpić), Njegovan (od 75.   Lekaj)

CRES: Zmajla, Baždarić (od 64.   Zubović), Bećar, Belobrajdić (od 87.   Cianci), Brnić, Crnovršanin, Kovačić, Baraba (od 64.  Jusufi), Omerović, Kučinić, Bajramović.

Nogometaši Crikvenice nakon ruleta kaznenih udaraca eliminirali su goste s Cresa.

U vodstvo prvi dolaze nogometaši Crikvenice. Odlični Merle probija obranu gostiju i namješta za Rubčića - 1:0.

Gosti ipak pred sam kraj prvog dijela dolaze do izjednačenja.

Gužvu u kaznenom prostoru koristi Omerović i sa 10-11 metara iskosa vraća stvari na početak - 1:1.

Do samog kraja susreta po jedna velika prilika sa svake strane.

Prvo Bajramovićev udarac u 75. minuti završava u bloku, dok u 87. minuti veliku priliku za domaćina ima Merle nakon akcije Rubčića, ali odlični Zmajla brani.

U lutriji kaznenih udaraca izvođači su bili iznimno koncentrirani sve do Kristijana Ciancija koji loptu šalje preko gola.