4. HNL: Nehaj nakon poraza u 11. kolu ostao bez trenera i dvojice suspendiranih igrača

Utorak, 08. studenog 2016. 08:28 Napisao/la  SC

Od 16. minute Nehaj je igrao bez isključenog Vedrana Pećanića, najbolji strijelac dobio je crveni karton zbog udaranja protivničkog igrača

Velika nervoza vlada u Senju. Tijekom utakmice 11. kola vratar Igor Baričević podnio je ostavku na mjesto trenera na poluvremenu, što je presedan.

Nehaj je doživio težak poraz (0:5) od Pazinke-Pazin, koja je do odmora vodila 4:0. Od 16. minute Nehaj je igrao bez isključenog Vedrana Pećanića, najbolji strijelac dobio je crveni karton zbog udaranja protivničkog igrača.

Do kraja utakmice isključeni su Vedran Lopac i predstavnik kluba Miralem Hasanbegović. Ni klupska legenda nije uspjela sačuvala živce...

Na klupi Nehaja u domaćoj utakmici sjedila su samo trojica igrača, a u idućem kolu sigurno neće igrati Pećanić i Lopac.