1. HKL: Kvarner 2010 nastavio pobjednički niz, Toni Jelenković pokazao da je pojačanje

Nedjelja, 21. siječnja 2024. 21:47 Napisao/la  SC

Toni Jelenković u zadnjoj četvrtini ubacio 13 poena, ukupno je postigao 25 poena

Marijan Čakarun (Kvarner 2010)
Marijan Čakarun (Kvarner 2010) Foto: Damjan Jelenović

Prva HKL - 17. kolo

SAMOBOR - KVARNER 2010 82:86 (21:22, 22:14, 20:25, 19:25)

Dom košarke Cedevita. Gledatelja 80

Suci: Goran Rogić, Stipe Čačić, Martin Krčelić

Košarkaši Kvarnera 2010 nastavili su pobjednički niz u utakmici protiv Samobora, Toni Jelenković u debiju je pokazao da će biti značajno pojačanje riječkoj momčadi!

U zadnju četvrtinu Sambor je ušao s prednošću (63:61), kada se utakmica počela lomiti pojavio se igrač koji u dresu Škrljeva ponio laskavu titulu MVP-a regularne sezone Premijer lige.

Jelenković je u zadnjoj četvrtini ubacio 13 poena, trice je gađao 3/3 (ukupno 7/10), suigrači (Lisica 2x, Štemberger, Vujasinović promašaji) su jednom pogodili (Marinelli).

Debitant u dresu Kvarnera 2010 ukupno je postigao 25 poena, najučinkovitiji je bio kada je najviše trebalo, Čakarun (4), Lisica (4), Marinelli (3) i Štemberger (1) dali su svoj obol u zadnjoj dionici.

Zadnje pojačanje Kvarnera 2010, Amerikanac Bobby Planutis, nije igrao protiv Samobora.

Najbolji kod domaćina bio je Lovro Mandalinić (18), statistiku igrača Kvarnera 2010 možete vidjeti ispod teksta.

Momčad Vrijednosnica Osijek održala je korak s Kvarnerom 2010 nakon što je u Zagrebu pobijedila Hermes u produžetku rezultatom 116:107. Ljestvicu možete vidjeti    OVDJE