PRVA LIGA KOŠARKAŠA

Crikvenica pobijedila Jazine i stekla realne izglede sačuvati status

Utorak, 12. ožujka 2024. 22:16 Napisao/la  SC

Jazine su 2:20 minute prije kraja povele 65:61, do kraja uzbudljive utakmice zabijala samo domaća momčad

Marko Jurković (Crikvenica)

Prva košarkaška liga - 23. kolo

CRIKVENICA - JAZINE 69:65 (14:20, 21:20, 13:12, 21:13)

SD Crikvenica. Gledatelja 200

Suci: Teo Miletić, Dalibor Lenac, Luka Matek

Košarkaši Crikvenice ostvarili su protiv Jazina značajnu pobjedu u borbi za ostanak, momčad Zorana Dragojevića osvojila je bodove preokretom u završnici utakmice.

Jazine su Šareovim poenima 2:20 minute prije kraja povele 65:61, do kraja uzbudljive utakmice zabijala je samo domaća momčad.

Triput su gosti promašili šuteve za tri poena (Badrak, Mirčeta, Dundović), Šare je promašio obadva slobodna bacanja.

Mirniji su bili domaći igrači: Tomas je pogodio tricu, Perić je dodao 2 poena, Šulentić (1) i Šamanić (2) pogađali su s linije slobodnih bacanja.

Crikveničani su nakon pobjede protiv Zagreba u gostima, šestom pobjedom ove sezone stekli realne izglede iduće sezone igrati prvu ligu (ljestvicu pogledajte  OVDJE).

Goste su predvodili Josip Badrak (15) i Manuel Dundović (13), evo statistike crikveničke momčadi: