Valentina Prokić

Imamo takav profil igrača da jednostavno moramo čekati protivnika,  onda se malo izvučemo i pokušamo rješiti utakmicu kontrom i polukontrom, rekao je Tomljanović

Nedjelja, 05. travnja 2015. 00:49

Mislio sam dati ostavku, ali ne mogu

Nitko ne želi ostavku, ni momci u svlačionici, ni klupsko vodstvo, rekao je Gajzler

Mi smo dvije godine bez izgubljene utakmice u regionalnoj ligi,  teško je takve rezultate ponavljati u kontinuitetu, kaže Ivan Asić

Jednostavno, početak utakmice nam nije išao na ruku, drugo poluvrijeme izgledali smo puno, puno bolje nego prve dvije četvrtine, kazao je Krapić.

Ove godine utrka ponovno ima humanitarni karakter, dio prihoda od prodaje majica namijenjen Socijalnoj samoposluzi. Poziv Riječanima i svima onima koji vole trčati da se uključe u što većem broju i hvala sponzorima, kaže gradonačelnik Obersnel

Imamo pojedinačnu kvalitetu,  možda ne djelujemo  uigrano. Dosta prilika stvaramo, ali u realizaciji nismo toliko dobri, kaže iskusni vratar Opatije Vanja Iveša

Nedjelja, 29. ožujka 2015. 19:30

Prvenstvo smo osvojili više glavom nego srcem

Moglo je biti bolje, uvijek može, ali ne gleda se igra nego rezultat, kaže Marčelja

Nedjelja, 29. ožujka 2015. 12:45

Smetaju me priče o krađama na Lošinju!

Ako se ukaže prilika za naslov, iskoristit ćemo je, kaže Jerneić

Subota, 28. ožujka 2015. 20:44

Vargon osvojio drugi naslov zaredom

Riječke boćare očekuje nastup u Kupu europskih prvaka. Protivnika će saznati nakon kvalifikacija.

Utakmica 22. kola: Primorje EB - Mornar BS 18:4. Vaterpoliste Primorja i Mornara do kraja sezone očekuju još najmanje dva međusobna odmjeravanja snaga u polufinalu doigravanja PH