Liga prvaka: Vaterpolisti Juga CO na gostovanju nadigrali Montpeiller

Srijeda, 14. studenog 2012. 21:18 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Montpeiller - Jug 2:14 (1:1, 1:3, 0:5, 0:5)

Liga prvaka vaterpolista

MONTPEILLER - JUG CO 2:14

Utakmica 4. kola: Montpeiller - Jug 2:14 (1:1, 1:3, 0:5, 0:5). Gledatelja: 1.000. Suci: Kikališvili (Gruzija), Moliner (Španjolska)

MONTPEILLER: Jazberenyi, Aguliar, Pastry, Kovačić, Batin, Mustur 1, Saravolac, Heinrich 1, Ladouce, Pirat, Laux, Clay, Molina.

JUG CO: Bijač, Vranješ 1, Bošković 1, Janović 2, Joković 1, Azevedo 2, Marković, Bušlje 1, Karač, Dobud 1, Ivović 4, Macan 1, Nižić.

Realizacija igrača više: Montpeiller 4 (1), Jug CO 10 (5). Peterci: Montpeiller -, Jug CO 1 (1).

Vaterpolisti Juga CO slavili su na gostovanju kod francuskog Montpeillera 14:2 u potpunosti nadigravši francuskog suparnika u 4. kolu Lige prvaka.

Dubrovčani nisu najbolje otvorili utakmicu i prva četvrtina je završila rezultatom 1:1 iako je bilo očito da je Jug kvalitetniji sastav. Bošković, Ivović i Bušlje u drugoj četvrtini donijelu su prednost gostima, a činjenica da su Dubrovčani drugo poluvrijeme dobili rezultatom 10:0 sve govori.