Davis Cup: Srbija vodi protiv Hrvatske, Novak Đoković očekivao pobijedio Matu Delića

Petak, 06. ožujka 2015. 15:48 Napisao/la  SC

Novak Đoković - Mate Delić 6:3, 6:2, 6:4

Novak Đoković očekivao je donio prvi bod domaćinu pobjedom protiv Mate Delića sa 6:3, 6:2, 6:4. Đoković je odmah stekao prednost od 3:0 i bez većih problema sačuvao prednost do kraja prvog seta.
Najbolji tenisač na svijetu breakom je počeo drugi set, servis hrvatskom tenisaču oduzeo je u osmom gemu za 6:2. U trećem setu Delić je osvojio četiri gema, a Đoković je prelomio set kod 3:2 i Srbiji donio prvi bod za samo 89 minuta.

U drugom meču igraju Viktor Troicki i Borna Ćorić.