- Zadovoljan sam pripremama i onime što smo odradili. Isprobali smo neke nove stvari koje ćemo iskoristiti na Europskom prvenstvu. Tunis je bio dobar sparing partner, rekao je Goluža
Nismo mogli više čekati, moramo uigravati momčad, kaže Goluža
Hrvatska - Tunis 31:24. Pitanje pobjednika bilo je aktualno samo u prvim minutama susreta. U poluvremenu Domagoj Duvnjak i Andrea Penezić izabrani za najbolje rukometaše u 2013. godini.
Ne želim odigrati puno utakmica u sklopu priprema, mi imamo svoj način treniranja, kaže izbornik Slavko Goluža
Umjesto Lovre Šprema, Sandra Obranovića i Luke Stepančića, na pripreme u Umag putuju Blaženko Lacković, Drago Vuković i Domagoj Duvnjak
Pripreme za odlazak na Europsko prvenstvo počinju 26. prosinca
Ovo je treći izbor Handball-Planeta, 2011. godine najbolji je bio Laszlo Nagy, a prošle godine Filip Jicha
Utakmic 3. kola: Francuska - Hrvatska 29:24. Hrvatska je u Oslu na kraju osvojila treće mjesto