Skupina 2, 3. kolo: Hrvatska - Poljska 31:28 (14:15). Početkom drugog dijela hrvatska reprezentacija stekla je presudnu prednost koju Poljaci više nisu mogli stići. Francuska i Španjolska u drugom polufinalu
Utakmica 2. kola: Poljska - Švedska 35:25. Hrvatskoj reprezentaciji dovoljan je neodlučen rezultat protiv Poljske da bi se plasirala u polufinale
Došlo je do opuštanja nakon što smo se odvojili na osam razlike. Zato sam pozvao minutu predaha, kaže Goluža
Skupina 2, 2. kolo: Hrvatska - Rusija 33:25 (16:11). Od prve minute susreta naši igrači krenuli su vrlo ozbiljno, napadački i agresivno u obrani
Rusija je sve utakmice igrala u egalu. Prema tome, očekujem tešku utakmicu, kaže Goluža
Vjerujem da ovo nije posljednji puta da se sastajemo s Hrvatskom na ovom prvenstvu. Mislim da imamo dovoljno argumenata da bismo se našli i u završnici, rekao je francuski izbornik Claude Onesta
Skupina 2, 1. kolo: Hrvatska - Francuska 25:27 (17:18). Ulaskom Omeyera promjenio se odnos snaga, posebice kada su Francuzi u drugom dijelu podignuli razinu agresivnosti u obrani
Arhus (20.15): Hrvatska - Francuska. Znali smo i prije EP-a da put do medalja vodi preko Francuske i Danske. To nije nikakva tajna, kaže Domagoj Duvnjak