Svjetski kup: Pinturault pobjednik slaloma u Val d'Isereu, trojica Hrvata osvojili bodove

Nedjelja, 15. prosinca 2019. 14:36 Napisao/la  SC
Istok Rudeš
Istok Rudeš

Alexis Pinturault pobjednik je slaloma u francuskom Val d'Isereu, francuski skijaš pred svojim gledateljima vodio je nakon prve vožnje, u drugoj je potvrdio dobru formu.

Trojica hrvatskih skijaša osvojila su bodove.

Istok Rodeš je sa startnim brojem 17 nakon prve vožnje bio je sedmi, u drugoj vožnji 23-godišnji Varaždinac je napravio veliku grešku i utrku završio na 25. mjestu s 3,72 sekunde zaostatka.

Najbolji plasiran ostvario je Elias Kolega, koji je sa zaostatkom od 2,57 sekundi bio 15., dok je Matej Vidović zauzeo 20. poziciju (+2,81).

Filip Zubčić je u prvoj vožnji startao kao pretposljednji, 69., te je imao 45. rezultat.