Marijo Možnik osvojio srebrnu medalju na preči na Europskom prvenstvu

Nedjelja, 27. svibnja 2012. 18:43 Napisao/la  SC

Možnik je do drugog mjesta stigao s ocjenom 15,556

Hrvatski gimnastičar Marijo Možnik osvojio je srebrno odličje na preči na Europskom prvenstvu. Do drugog mjesta hrvatski gimnastičar je stigao s ocjenom 15,556. Naslov europskog prvaka pripao je Rusu Jeminu Garibovu (15,833), a treće mjesto pobjedničkog postolja zauzeo je Vlasios Maras (15,266).

Možnik je prvi hrvatski gimnastičar koji je osvojio medalju na Europskom prvenstvu, a da to nije na konju s hvataljkama.

Robert Seligman ostao je na korak do odličja osvojivši četvrto mjesto na konju s hvataljkama s ocjenom 15,266. Naslov prvaka osvojio je Mađar Krisztian Berki s ocjenom 15,958.