EP gimnastika: Ude srebrni na konju s hvataljkama, Benović na tlu, Srbić na preči

Nedjelja, 13. prosinca 2020. 16:38 Napisao/la  SC
Filip Ude
Filip Ude

Hrvatski gimnastičari Filip Ude i Aurel Benović osvojili su srebrna odličja na Europskome prvenstvu u turskom Mersinu.

Filip Ude je osvojio srebro na konju s hvataljkama i tako ponovio 2008. godinu kada je također bio viceprvak Europe. U istoj disciplini Robert Seligman je zauzeo četvro mjesto.

Do srebrne medalje je u svom prvom europskom finalu u vježbi na tlu došao i Aurel Benović s ocjenom 14.600.

Srebrnu medalju osvojio je i Tin Srbić u vježbi na preči s ocjenom 14.600.