2. HVL Sjever: Kostrenjani predvođeni Vrlićem i Gudićem u Šibeniku potopili Adriatic

Subota, 20. srpnja 2013. 21:52 Napisao/la  SC

Druga HVL Sjever, 1. kolo: Adriatic – Jadran 8:14 (2:3, 5:3, 0:3, 1:5). Gudić i Vrlić postigli po četiri pogotka.

2. HVL Sjever – 1. kolo

ADRIATIC  – JADRAN  8:14 (2:3, 5:3, 0:3, 1:5)

Bazeni Crnica Šibenik.

SUCI: Copić i Bura

ADRIATIC: Šparada, Vlahov, Belamarić, Apolonio (2), Petković (2), Ercegović, Rončević (2), Marčić, Gumba, Guberina (1), Perković, Stošić, Skelin, Bumba (1). Trener: Seferović.

JADRAN: Krolo, Gudić (4), Dragičević, Lenac (1), Škorić (1), Damjanović, Višnić, Frajman (1), Vrlić (4), Knežević, Vizentin (1), Pavelić, Cuomo (2). Trener: Šunjić.

Isključenja: Adriatic (5), Jadran (8)

Na otvaranju 2. HVL – Sjever  vaterpolisti kostrenskog Jadrana pobijedili su na gostovanju na plivalištu Crnica momčad šibenskog  Adriatica 14:8. Početak susreta nije nagovještavao uvjerljivu pobjedu Kostrenjana kojima je pripala prva četvrtina 2:3.

Adriatic je uzvratio u drugoj četvrtini 5:3. Drugo poluvrijeme vaterpolisti trenera Šunjića odigrali su puno bolje (0:3 i 1:5) te predvođeni Gudićem i Vrlićem, koji su postigli po četiri pogotka ostvarili vrijednu pobjedu na otvaranju prvenstva.