LIGA PRVAKA ODBOJKAŠICA

Sanja Popović upisala 8 poena protiv C. zvezde

Četvrtak, 01. studenog 2012. 23:46 Napisao/la  SC

Riječanka Ana Grbac ušla je u trećem setu u porazu Azerraila na gostovanju kod Eczacibasi Vitre 0:3

U 2. kolu Lige prvaka za odbojkašice odigrano je nekoliko zanimljivih utakmica, Sanja Popović ugradila je osam poena u pobjedi Fakro Muszyne protiv Crvene zvezde u skupini F, dok je Lokomotiv Baku svladao Dinamo Moskvu 3:0 u čijim redovima igra Nataša Osmokrović.

Riječanka Ana Grbac ušla je u trećem setu u porazu Azerraila na gostovanju kod Eczacibasi Vitre 0:3. Maja Poljak upisala je deset, a Senna Ušić Jogunica šest poena za turski sastav.

U skupini A Cannes je na gostovanju svladao Volero 3:0, a Karla Klarić upisala je šest poena za švicarski sastav.

U skupini B Rabita Baku je pobijedila Cortese 3:1, Katarina Barun za talijanski sastav ostvarila je 15 poena, dok je  Atom Trefi Sopot svladao Prostejov 3:0, a Marina Miletić upisala je tri poena za češkog predstavnika.

Urbino je izgubio od Dinamo Kazana (0:3), a Ilijana Dugandžić ostvarila je tri poena za talijansku ekipu.