Kišerlovski deseti u drugoj etapi utrke kroz Kataloniju

Utorak, 20. ožujka 2012. 20:28 Napisao  Marko Babić

Robert Kišerlovski (Astana) osvojio je deseto mjesto u drugoj etapi utrke kroz Kataloniju čiji je start i cilj bio u Gironi, a biciklisti su morali savladati 161 kilometar. Kišerlovski je na cilj stigao u skupini od 31 vozača koji su stazu svladali za 3:52.07 sati, a prvo mjesto osvojio je Švicarac Michael Albasini (GreenEdge Cycling Team).

U ukupnom poretku najbolji hrvatski biciklist zauzima 17. mjesto sa minutom i 32 sekunde zaostatka za vodećim Švicarcem Albasinijem (7:12.11 sati).

U srijedu je na rasporedu treća etapa od La Vall d'en Basa do Port-Ainéa u dužini od 210.9 kilometara.