Zemljište je Grad Madrid predao Realu na ime duga od 421.000 eura 1998. godine
Kada je rekao zbogom, činilo mi se kao gledam neki film. Imali smo blizak odnos s njim i nismo bili spremni za rastanak. Svi smo bili dobri igrači, ali on nas je učinio još boljim, prisjeća se Drogba dana kada je Mourinho otišao iz Chelseja
Messi bi prema pisanju katalonskih medija trebao izbivati tri tjedna, dok bi Mascherano izvan pogona mogao bio oko šest. Argentinci su u susretu protiv PSG-a (2-2) ozlijedili zadnju ložu (Messi), odnosno križne ligamente desnog koljena (Mascherano)
-  Bili smo iznimno dobro pripremljeni, vidjelo se to na našoj taktici. Rano smo ih napadali i kolektivnom smo igrom isključili Andreu Pirla iz utakmice. U određenim trenucima smo igrali čudesno, objasnio je strateg Bavaraca Jupp Heynckes
Prva utakmica četvrtfinala: PSG - Barcelona 2:2. Barcelona je golom Xavija povela u 89., pet minuta kasnije Matuidi je donio domaćinu vrijedan remi. Messi zabio (38'). pa je zamijenjen na poluvremenu zbog ozljede, Ibrahimović zabio prvi i asistirao za drugi gol
Četvrtfinale: Bayern - Juventus 2:0 (Alaba 1', Muller 63')
Utakmica je trebala biti odigrana u srijedu, ali nakon inspekcije travnjaka donesen je zaključak da će se utakmica odgoditi
Nije nikakva tajna da je momčad za Kajzerice ustvari druga momčad modrih, velika većina igrača koji trenutno brane boje Lokomotive su pod ugovorm s Dinamom