Chelsea - Liverpool 1:2. Lovren i Henderson bili su strijelci za goste dok je poraz domaćina ublažio Diego Costa
Koln - Freiburg 3:0, Betis - Granada 2:2, Caen - PSG 0:6
 Inter - Hapoel Beer Sheva 0:2, RB Salzburg - Krasnodar 0:1, PAOK - Fiorentina 0:0
Bivši kapetan Rijeke odigrao je cijelu utakmicu za Rapid, a Sušić je ušao u 78. minuti za Genk
Manchester City, Bayern, Real i Barcelona su favoriti za pehar, jači su od nas, kaže Allegri uoči gostovanja u Zagrebu
Real Madrid - Sporting 2:1, Tottenham - Monaco 1:2
Skupina H, 1. kolo: Lyon - Dinamo 3:0, Juventus - Sevilla 0:0. Mario Mandžukić sjedio na klupi,  Marko Pjaca ušao u 86. minuti utakmice protiv Seville